ELC
Lodówka chłodziarka do zabudowy ELECTROLUX LRB3AE12S
2 046,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność lodówki netto | 208 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| System chłodzenia | Statyczne |
Ergonomia
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Typ lamp | LED |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 101 kWh |
Konstrukcja
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Uchwyt na butelkę w drzwiach | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 549 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 548 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36,5 kg |
| Wysokość produktu | 1218 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 122,5 cm |
| Waga produktu | 35 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].