BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KBN96VFE0 70 cm szer.
5 172,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Konstrukcja
| Liczba kompresorów | 1 |
| Regulowane półki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 256 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ergonomia
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Alarm awarii | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
Lodówka
| Liczba półek na jajka | 3 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Typ lamp | LED |
| Pojemność lodówki netto | 285 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek | 4 |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność netto | 383 l |
| Tryb ECO | Tak |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 34 dB |
Waga i rozmiary
| Wysokość przedziału instalacji | 194 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 71 cm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Waga produktu | 70,3 kg |
| Szerokość produktu | 708 mm |
| Wysokość produktu | 1935 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 9,5 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 98 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 13 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
Cechy
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].