BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KIV87NSE0
3 317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | SN-N-ST |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Pojemność netto | 270 l |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Regulowane półki | Tak |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał półek | Szkło |
| Liczba kompresorów | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Waga produktu | 50,2 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek | 4 |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 200 l |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 216 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 70 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3,2 kg/24h |
| System Low Frost | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 12 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 2 |
| Funkcja super zamrażania | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].