BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KIV86NSE0 (OUTLET)
2 526,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 229 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Pojemność netto | 267 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Nie dotyczy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Regulowane półki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 51,2 kg |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 183 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Typ lamp | LED |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,2 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 84 l |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| System Low Frost | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Funkcja super zamrażania | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 1840 mm |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1562959 |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
| Koła transportowe | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | LowFrost |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | EcoAirflow |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | MultiBox XXL |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | SuperFreezing |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].