BOS
Lodówka do zabudowy BOSCH KIV86VFE1
3 845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 84 l |
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| Pojemność lodówki netto | 183 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Dostosowany do paneli | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Waga produktu | 64 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,3 m |
Wydajność
| Pojemność netto | 267 l |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność brutto | 270 l |
| Poziom hałasu | 38 dB |
Moc
| Roczne zużycie energii | 229 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A++ |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].