ELC
Lodówka do zabudowy ELECTROLUX ENS3SE18S
2 398,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2357229 |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 264 l |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Stojak na butelki | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 216 kWh |
| Obciążenie | 115 W |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ kontroli | Dotyk |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Pojemność netto | 179 l |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 3,2 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 70 l |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1763 mm |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Głębokość produktu | 541 mm |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].