ELC
Lodówka do zabudowy ELECTROLUX LFB3AE12S
2 302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 174 l |
| Stojak na butelki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1218 mm |
| Szerokość produktu | 548 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 122,5 cm |
| Głębokość produktu | 549 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Waga produktu | 39 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Moc
| Roczne zużycie energii | 146 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240 V |
| Obciążenie | 130 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zamrażarka
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 14 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 8 h |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał półek | Plastik |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Montaż drzwi | Samozamykacz do drzwi |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność netto | 188 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].