ELC
Lodówka do zabudowy ELECTROLUX LNT6NE18S (178 cm wys.)
3 205,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1496661 |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Pojemność netto | 257 l |
Zamrażarka
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 62 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,5 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 546 mm |
| Waga produktu | 58 kg |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Głębokość produktu | 549 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Montaż drzwi | Drzwi na drzwiach |
| Regulowane półki | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 216 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 120 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| Pojemność lodówki netto | 195 l |
| No Frost (lodówka) | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].