GJE
Lodówka do zabudowy GORENJE NRKI418EP1
2 358,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał półek | Szkło |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał obudowy | Stal |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Wewnątrz |
| Ilość regulowanych półek | 3 |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Regulowane półki | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Moc
| Roczne zużycie energii | 217 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 99,8 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 130 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 564 mm |
| Wysokość opakowania | 1875 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 56,9 kg |
| Szerokość opakowania | 585 mm |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Regulowany termostat | Nie |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Ilość stref temperatury | 1 |
| Pojemność netto | 246 l |
Lodówka
| Stojak na butelki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 183 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba półek na jajka | 2 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 53 kg |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 57 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (max) | 57 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 178 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 178 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 57 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 12 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Nie |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Nie |
| Temperatura zamrażarnika (min) | 18 °C |
Pozostałe funkcje
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Wentylator | Nie |
Ergonomia
| Wi-Fi | Nie |
| Wskaźnik wysokiej temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Regulowane nóżki | Nie |
| Alarm temperatury | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Cechy
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].