BOS
Lodówka podblatowa do zabudowy BOSCH KUL22VFD0
3 126,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1341948 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 119 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Prąd | 10 A |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33,6 kg |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Waga produktu | 30,8 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 17 l |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 93 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Komora antybakteryjna | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Wentylacja | Nie |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Typ lamp | LED |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Pod ladą |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulowane półki | Tak |
| Ilość drzwi | 1 |
Wydajność
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Dozownik wody | Nie |
| System chłodzenia | Statyczne |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność netto | 110 l |
| Funkcja urlopu | Nie |
Ergonomia
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].