ELC
Lodówka podblatowa do zabudowy ELECTROLUX LFB3AE82R
2 302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Pojemność netto | 94 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość produktu | 819 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość produktu | 547 mm |
| Waga produktu | 34,5 kg |
Lodówka
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Nie |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek na jajka | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 94 l |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
Moc
| Obciążenie | 110 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 148 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Nie |
| Pojemność zamrażarki netto | 16 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał półek | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek drzwiowych | Plastik |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 35,8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1676115 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].