TOH
M1 MALWA STOLIK NOCNY 2 SZUFLADY 1 PÓŁKA BIAŁY
149,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość szuflad | 2 |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Kolekcja | MALWA |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość półek | 1 |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Gładkie boki bez zaślepek i widocznych otworów |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Model | Szafka nocna |
| Dodatkowe informacje | Szuflady – na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania. |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].