TOH
M2 MALWA STOLIK NOCNY 2 SZUFLADY SONOMA
141,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Cechy
| Uchwyt(y) | Nie |
| Ilość szuflad | 2 |
| Model | Szafka nocna |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolekcja | MALWA |
| Kolor produktu | Dębowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].