MCN
MACLEAN UCHWYT DO TV, MONITORA 120' 120KG MC-750N (OUTLET)
111,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Typ montażu | Ściana |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
Konstrukcja
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kolor produktu | Biały |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulacja pochylenia | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].