MNH
MANHATTAN AUTOMATYCZNY PRZEŁĄCZNIK USB 2.0 2/1 MAN
116,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | FCC CE RoHS WEEE |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Szerokość produktu | 43 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Blister |
Porty i interfejsy
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB Typu B |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].