MNH
MANHATTAN Podstawa pod monitor 17-27" LED/LCD 7kg
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ergonomia
| Kąt obrotu | 180° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Obracany | -45 - 45° |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 366 mm |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 7 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Wolnostojący |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].