MNH
MANHATTAN UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 60-100 CALI 10
235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | UL |
| Głębokość (max.) | 3,2 cm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Szerokość produktu | 1009 mm |
| Wysokość produktu | 630 mm |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].