BRO
Maszyna do szycia BROTHER RH127
799,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
Cechy
| Wbudowane światło | Tak |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Prędkość szycia | 820 RPM |
| Model | Automatyczna maszyna do szycia |
| Automatyczny nawlekacz nitki | Tak |
| Długość szwów | 4 mm |
| Automatyczne robienie dziurek | Tak |
| Typ ekranu | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość szwu | 5 mm |
| Wolne ramię | Tak |
| Liczba programów | 27 |
| Typ dziurki guzika | 1 stopień |
| Liczba stopek w zestawie | 5 |
Moc
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Pobór mocy | 51 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie używać w pobliżu dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie konserwuj i utrzymuj maszynę w czystości zgodnie z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy manipulowaniu igłami i ostrymi elementami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].