SSU
Materac jednoosobowy SEA TO SUMMIT UltraLight Regular
468,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Długość produktu | 1840 mm |
| Grubość materiału | 5 cm |
| Waga produktu | 395 g |
Cechy
| Kolor produktu | Żółty |
| Liczba osób | 1 os. |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Materiały | Nylon, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Wodoodporność | Tak |
| Własny zawór pompowania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie używać ostrych narzędzi w pobliżu materaca. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].