BOS
Mikser z misą Bosch CleverMixx MFQ2600G (375W)
238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 4 |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Model | Mikser stojący |
| Przycisk turbo | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Pojemność misy na ciasto | 1 kg |
| Funkcja pulse | Tak |
| Soft touch | Nie |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Ilość | 1 szt. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 375 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
Zawartość opakowania
| Mieszadła | 2 |
| Stojak | Tak |
| Misa | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].