BLK
Mini PC Blackview MP20 Ryzen 3 3300U 8GB SSD256 W11Pro czarny
2 045,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Standard VESA | Tak |
| Obudowa | Mini PC |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 3 |
| Liczba wątków | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 15 W |
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | 3300U |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Gniazdo procesora | Socket FP5 |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 3000 Series |
| Cache l2 | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 265 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 35,2 mm |
Nośnik danych
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
Wydajność
| Typ produktu | Mini PC |
| Powered by | AMD Ryzen |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].