BLA
Mini piekarnik Blaupunkt EOM601 (Pokrętło; 1800W; kolor czarny)
676,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 571 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Wysokość produktu | 369 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 421 x 353 x 303 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Materiał frontów | Szkło |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Piekarnik
| Rożen | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Moc piekarnika | 1800 W |
| Pojemność netto piekarnika | 45 l |
Zawartość opakowania
| Uchwyt do tacki do pieczenia | Tak |
| Tacka do pieczenia | Tak |
Oświetlenie
| Światło wewnętrzne | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. |
Ergonomia
| Minutnik | 60 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].