ADL
Piekarnik beztłuszczowy ADLER AD 6309
551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Piekarnik
| Moc piekarnika | 2500 W |
| Termoobieg | Tak |
| Rożen | Tak |
Zawartość opakowania
| Tacka do pieczenia | Tak |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 -240 V |
Ergonomia
| Minutnik | TAK |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 9,3 kg |
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Głębokość produktu | 351 mm |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].