ADL
Piekarnik elektryczny ADLER AD 6026
486,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Maksymalna temperatura pieczenia | 230°C |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Minutnik | 60 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. |
Piekarnik
| Rożen | Tak |
| Moc piekarnika | 1800 W |
| Grill | Nie |
| Pojemność | 48 l |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 571 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 369 mm |
| Długość przewodu | 0,92 m |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].