MPM
Minikuchnia zestaw AGD 4w1 MPM SMK-02 płyta indukcyjna, lodówka, szafka i zlew granit
3 558,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Zestaw |
| Wbudowana lodówka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ociekacz | Nie |
| Wbudowana płyta grzejna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 940 mm |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Waga produktu | 86 kg |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Kran
| Bateria w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].