ESP
Młynek do przypraw Esperanza EKP002 (kolor srebrny)
21,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Cechy
| Okienko | Tak |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Typ produktu | Młynek do soli i pieprzu |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Podświetlenie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 343 g |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].