AOC
MONITOR AOC LED 27" AG274FZ 260Hz
2 991,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | WEEE |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Kontrola cieni | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Pokrętło | Tak |
| Licznik FPS | Tak |
| Efekty świetlne | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy | 40 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 737843 |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Obracany | -20 - 20° |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| OSD | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ portu ładowania | USB Typu-A |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Wyświetlacz
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 260 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 111% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Gama kolorów DCI-P3 | 86% |
| Pokrycie Adobe RGB | 92% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 94% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Paleta barw | 85% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 260 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny/Czerwony |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 527 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 547,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 352,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 64,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 368,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 260 Hz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].