AOC
MONITOR AOC LED 27" AG276QZD 240Hz
3 789,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Quad HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 1000 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 58,7 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 67,3 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 98,5% |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| HDCP | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 189 mm |
| Szerokość opakowania | 731 mm |
| Wysokość opakowania | 477 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,3 kg |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 526,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 604,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 233,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 71,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,41 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4,91 kg |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Pozostałe funkcje
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
Zawartość opakowania
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].