AOC
MONITOR AOC LED 27" AG275QX/EU 170Hz
1 930,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 527 mm |
| Szerokość opakowania | 715 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 6,45 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 231,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,1 mm |
Moc
| Typ zasilacza | Internal |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 36 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
Wyświetlacz
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 255 kHz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 170 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Paleta barw | 94% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 98% |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | 15 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Oś obrotu | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Standard VESA | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
Wydajność
| Kontrola cieni | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pokrętło | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wersja USB hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
Zawartość opakowania
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].