ASU
MONITOR ASUS 15,6" MB166C ZenScreen
590,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 6 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 8 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 19,4 cm |
| Kolory wyświetlacza | 262000 kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 34,4 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,62 cm |
| Ekran matowy | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Nie |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 434 mm |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Wydajność
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 225,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 780 g |
| Głębokość (bez podstawy) | 11,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 360,1 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].