ASU
MONITOR ASUS 15,6" MB16ACV ZenScreen
834,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Moc
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399648 |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 15 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 6 kWh |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 830 g |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 357,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 10,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 224,8 mm |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Porty i interfejsy
| HDMI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Ergonomia
| Standard VESA | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 82 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Wysokość opakowania | 283 mm |
| Szerokość opakowania | 433 mm |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].