ASU
MONITOR ASUS 22" VY229HF
522,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT Bronze TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
Moc
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 11,03 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
Wyświetlacz
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 84 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,9 cm |
| Przekątna ekranu | 21,4" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran matowy | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
Porty i interfejsy
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+ |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Dane logistyczne
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8528521000 |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1903191 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].