ASU
MONITOR ASUS 27 cali PA27JCV 5K IPS KVM PIVOT
3 599,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2106861 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Wyświetlacz
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | Rec. 2020 |
| Standard gamy kolorów | Adobe RGB |
| Standard gamy kolorów | Rec. 709 |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Gęstość pikseli | 218 ppi |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ HD | 5K Ultra HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie Adobe RGB | 95% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,116 x 0,116 mm |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 500 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Kensington Lock | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,73 kg |
| Szerokość opakowania | 691 mm |
| Wysokość opakowania | 427 mm |
| Głębokość opakowania | 138 mm |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
Wydajność
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 538,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,14 kg |
| Waga (z podstawą) | 5,91 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 362,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 215 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 34 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy | 31,04 W |
| Tryb wyłączenia | 0 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane logistyczne
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8528529100 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].