ASU
MONITOR ASUS 31.5" PA32UCDM ProArt 4K OLED 240 Hz
7 775,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 140 ppi |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,9 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,5 cm |
| Typ matrycy | OLED |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 583 kHz |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1500000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,1 ms |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 42,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 422,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 717,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 228 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 602,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 717,3 mm |
Konstrukcja
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Kolor produktu | Srebrny |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Moc
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 38 kWh |
| Pobór mocy | 32 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDCP | Tak |
Pozostałe funkcje
| Specyficzne technologie | ASUS OLED Care |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 282 mm |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Wysokość opakowania | 577 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].