ASU
MONITOR ASUS 31.5" XG32UCDS ROG Strix OLED 165 Hz
3 871,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Pobór mocy | 50 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
Pozostałe funkcje
| Kontrola cieni | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Specyficzne technologie | ASUS OLED Care, Crosshair |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 870 mm |
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obracany | 25 - -25° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 20 - -5° |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Wyświetlacz
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 165 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 27 - 255 kHz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Typ matrycy | OLED |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,5 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,9 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 74 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 718 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 431 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 718 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 188 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 562 mm |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].