BEN
MONITOR BENQ LED 23,8" GW2490T 100Hz
701,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
Moc
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (max) | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Internal |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
Wyświetlacz
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 484 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 343 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 66 mm |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Standard VESA | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| OSD | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1823159 |
Wydajność
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].