GIG
MONITOR GIGABYTE LED 24,5" G25F2A 240Hz
599,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 187,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 556,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 498,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 321,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 556,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,73 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,34 kg |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 16 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Typ zasilacza | Internal |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Oś obrotu | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obracany | -15 - 15° |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 496 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,0944 x 0,2802 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,3 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 54,4 cm |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120% |
| Typ matrycy | SS-IPS |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2366295 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].