GIG
MONITOR GIGABYTE LED 27" GS27FC2 240Hz
725,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Wyświetlacz
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | VA |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Paleta barw | 125% |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ HD | Full HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 20 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 362,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,62 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 78,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,53 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 434,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 610,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 610,5 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2091971 |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,1 kg |
| Wysokość opakowania | 448 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość opakowania | 688 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].