GIG
MONITOR GIGABYTE LED 27" GS27Q X 240Hz
1 028,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| OSD | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Pozostałe funkcje
| Specyficzne technologie | Black Equalizer, Crosshair |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Wyświetlacz
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Typ matrycy | SS-IPS |
| Paleta barw | 110% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Anty odblaskowe |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Zawartość opakowania
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | DisplayPort |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 34 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Średnie zużycie mocy | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość (bez podstawy) | 619 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,7 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 447 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 172 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 619 mm |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 156 mm |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Szerokość opakowania | 740 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,7 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1704746 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].