GIG
MONITOR GIGABYTE LED 27" M27Q3 300Hz (320Hz O/C)
1 407,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2173073 |
Wyświetlacz
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2328 x 0,2328 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Typ HD | Quad HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 132% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 300 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 95% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95% |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,5 cm |
| Typ matrycy | SS-IPS |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Obracany | -15 - 15° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Standard VESA | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 27 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 49 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 18 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 169 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,78 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 515 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 371 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,87 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 612 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 59 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,48 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].