HP-
MONITOR HP LED, FHD 27" OMEN 27 (780F9E9) 165Hz (OUTLET)
535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | MEPS – Australia i Nowa Zelandia; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CEL; CSA; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV LBL; VCCI; MEPS – Wietnam; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); Zastosowanie na całym świecie; ICE; Certyfikaty (Ukraina); Certyfikat TÜV Flicker free; Bezpieczeństwo UAE; UAE RoHS; Bezpieczeństwo RPA; Certyfikat Microsoft WHQL (Windows 11 i Windows 10) |
| Gwarancja producenta | Dwuletnia ograniczona gwarancja |
| Zawartość opakowania | Przewód DisplayPort™; Karta gwarancyjna; Arkusz szybkiej instalacji; Przewód zasilania sieciowego |
| Głębokość produktu | 52,2 mm |
| Wysokość produktu | 364,3 mm |
| Kod unspsc | 43211902 |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Typ dostarczonego zasilacza AC | 197029615145 |
| Szerokość produktu | 613,6 mm |
| Waga produktu | 8,08 kg |
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | OMEN Gaming Hub |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
Wyświetlacz
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Paleta barw | 99% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95% |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania (długość) | 60 - 165 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 210 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,31 x 0,31 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 400 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Ergonomia
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Kensington Lock | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 52,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,08 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 223,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 523,7 mm |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Moc
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 45 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 45 W |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
Dane logistyczne
| Wymiary palety | 1130 x 709 x 1926 mm |
| Waga brutto palety | 327 kg |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Segment HP | Dom |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Konstrukcja
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Szerokość opakowania | 699 mm |
| Wysokość opakowania | 446 mm |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].