IIY
MONITOR IIYAMA LED 23,8" XU2493HS-B6
543,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 96% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 393 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor nóżek | Czarny |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 16 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1872767 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TÜV mark |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EAC |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | VCCI |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | PSE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | UKCA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].