IIY
MONITOR IIYAMA LED Fast IPS 27" G2771HSU-B1Red Eagle 240Hz
759,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów downstream | 3 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 1 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 19 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,4 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 59,8 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 285 kHz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3,5 - 21,5° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Wielo |
| Liczba języków OSD | 10 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Głębokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 444,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,2 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2435270 |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].