PHI
MONITOR PHILIPS EVNIA LED 24,5" 25M2N3200W/00 240Hz
685,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Diody LED | Operacje |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Diody LED | Stand-by |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Dark Slate |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 274 kHz |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 62,2 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran sRGB | Tak |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 54,4 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 101,5% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,3 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Typ matrycy | VA |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 0,5 ms |
| Gęstość pikseli | 89,91 ppi |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
Moc
| Pobór mocy | 27,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Internal |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Pozostałe funkcje
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Certyfikaty | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 100% |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Funkcje dotyczące obrazu | SmartImage game |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 557 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 557 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 239 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 508 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,3 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,64 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 64 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 331 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
Wydajność
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1503715 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].