SA1
MONITOR SAMSUNG 24" LS24F320GAUXEN 120Hz
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60 cm |
| Jasność wyświetlacza (min) | 200 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2231951 |
Pozostałe funkcje
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Eco Saving Plus | Tak |
| Automatyczny przełącznik źródła | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 3,8 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 636 mm |
| Głębokość opakowania | 363 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odnowiony | Nie |
| Odłączana podstawa | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 13 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 13,4 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 428,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 175,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 36,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 320,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2 kg |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Standard VESA | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Przewody | HDMI |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].