SA1
MONITOR SAMSUNG LED 32" LS32FG510EUXEN 180Hz
1 279,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
Wyświetlacz
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 69,7 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Typ matrycy | VA |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 31 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
Wydajność
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| TV Plus | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Nie |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| ConnectShare (USB) | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 719,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 719,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 434,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 597,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 248,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 93,7 mm |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | 12 cm |
| Obracany | -15 - 15° |
| Kąt obrotu wokół osi | -2 - 92° |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
Sieć
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2244057 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].