SA1
MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G6 OLED 27" LS27FG602SUXEN 500Hz
3 629,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 49,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 353,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 554,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 263,5 mm |
Pozostałe funkcje
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
Zawartość opakowania
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | USB |
Wyświetlacz
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR True Black 500 |
| Jasność wyświetlacza (min) | 200 cd/m² |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 500 Hz |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Paleta barw | 99% |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Typ matrycy | OLED |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 48 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 41 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 140 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 41,4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Ergonomia
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| OSD | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -92 - 92° |
| Obracany | -30 - 30° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 25° |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
Konstrukcja
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Srebrny |
Dane opakowania
| Stojak typu | HAS stojak |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 684 mm |
| Głębokość opakowania | 464 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
Wydajność
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2338408 |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].