SA1
MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G9 LED 49" LS49FG910EUXEN 144Hz
4 285,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 119,2 cm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,5 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 32:9 |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Typ HD | Dual QHD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Paleta barw | 92% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega DCR |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | DisplayPort |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Moc
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 45 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 118 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 45 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Ergonomia
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -15 - 15° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 11° |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 20,6 kg |
| Głębokość opakowania | 481 mm |
| Szerokość opakowania | 1265 mm |
| Wysokość opakowania | 343 mm |
| Stojak typu | HAS stojak |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Raport z kalibracji fabrycznej | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 568,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1147,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 420,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 293,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 15,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1147,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 10,6 kg |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2232057 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].