XAO
Monitor Xiaomi 27” IPS G24i 2026 200Hz
542,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 364,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 120,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 547,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 813,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 813,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8,78 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 266,9 mm |
Wyświetlacz
| Format obrazu | 16:9 |
| Paleta barw | 100% |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 |
| Typ podświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 48 - 180 kHz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 52,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 80 cm |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | Nie dotyczy |
Zawartość opakowania
| Przewody | Thunderbolt |
| Przewody | USB Type C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
Porty i interfejsy
| Zasilanie USB | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| HDCP | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Nie |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 226 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Szerokość opakowania | 952 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,4 kg |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 20° |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
Pozostałe funkcje
| Szerokość produktu | 539,2 mm |
| Wysokość produktu | 441,3 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Głębokość produktu | 105,4 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 310 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 51 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Konstrukcja
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
Sieć
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2361264 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].