DYO
Mop elektryczny DYSON Clean+Wash Hygiene
2 524,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Przycisk turbo | Tak |
| Ilość prędkości | 4 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Elektryczna miotła |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,75 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,5 l |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1096 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 683 g |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 292 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 765 mm |
Ergonomia
| Zmienne zasilanie | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Czas pracy | 45 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka do czyszczenia na mokro |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].